Mi | Almanach

Almanach

2018/2019

7.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tóth László
Osztályfőnök-helyettes: Dorner Ottilia
Tanterem: 402

Osztálynévsor:

1. Bartha Zsófia Lili
2. Bálint Ádám Lajos
3. Bartos Borka Anna
4. Bélavári Balázs
5. Csesztregi Bálint
6. Csomor Lilla
7. Domján Pál
8. Erdős Anna Sára
9. Fekete Ádám
10. Felvinczi Lilla
11. Godó András
12. Hajdu Veronika Réka
13. Horváth Réka Viktória
14. Kádas Dávid
15. Kálmán András
16. Koltai Levente
17. Kovencz Benedek
18. Kullmann Ábel Mátyás
19. Nébald Franciska Zita
20. Nguyen Minh Anh
21. Papp Győző Benedek
22. Schiszler Péter
23. Sipos-Csík Lili
24. Soós Marietta Zsófia
25. Stec Riley Daniels
26. Szabó Botond
27. Szalóky Laura Dóra
28. Szegfű Márton
29. Szentesi Mátyás
30. Szőnyi Dorka
31. Tóth Benkő
32. Tóth Dorottya

7.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Bakos Enikő
Osztályfőnök-helyettes: Horváth Kálmán
Tanterem: 413

Osztálynévsor:

1. Bakonyi Bálint
2. Beck Ádám
3. Bőr Anna
4. Búcsú Péter
5. Dohány Emma
6. Erdős Judit Eszter
7. Farkas Petra
8. Farwan Itnyaa
9. Födémesi Márk
10. Girus Kornél Botond
11. Gyuricza Barnabás
12. Hopfer Lóránt
13. Illés Szabolcs
14. Jeges Tihamér
15. Jónás Judit Erika
16. Juhász-Vedres Botond
17. Karsai Luca
18. Képes Léna
19. Le Nguyen Thuy Duong
20. Manninger Sára Flóra
21. Martonicz Petra
22. Mohácsi Bátor
23. Molnár Sára
24. Petrei Andor
25. Piricz Virág Lili
26. Soós Laura Hanna
27. Sulyok Eszter
28. Szántó Sára
29. Szávó Tamás
30. Székely Csaba Pál
31. Szemerkényi Lelle Kinga
32. Tabák Bálint
33. Varga Szonja

8.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Koronczainé Nagy Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Parancs Anna, Tóth László
Tanterem: 303

Osztálynévsor:

1. Antal Noémi
2. Atanaszov Vivien
3. Beke Marcell Zoltán
4. Deme Boglárka
5. Erdősi-Szűcs Veronika
6. Farkas Bence
7. Fekete Dávid Béla
8. Hajós Balázs
9. Havas Péter Máté
10. Horváth Hunor
11. Kaltenecker Balázs Bence
12. Kiss Domonkos Péter
13. Kiss-Fehér Kamilla
14. Korchmáros Dániel
15. Kovács Dorka Éva
16. László Anna Luca
17. Le Hai Yen
18. Lehel Fanni Anna
19. Loós Balázs
20. Lukács Marietta Krisztina
21. Máthé Kristóf
22. Molnár Flóra Anna
23. Móró Barnabás
24. Nagy Ábel
25. Őri Júlia
26. Palotás Márton
27. Sas Benedek
28. Sass Márton Benedek
29. Székely Veronika Dóra
30. Szijjártó Szilárd
31. Tóth Marcell Balázs
32. Váradi Péter Tamás

8.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tóth Attila
Osztályfőnök-helyettes: Pákozdi Péter
Tanterem: 425

Osztálynévsor:

1. Balázs Eszter Flóra
2. Baráth Levente Zoltán
3. Bathó Bálint
4. Bieber Janka
5. Bognár Soma
6. Csejdy Janka
7. Cserháti Zalán Zoltán
8. Darida Anna Dorka
9. Dávid Panka
10. Domonyai Eszter
11. Girus Kristóf László
12. Hegyesi Adél
13. Heiszmann Benedek
14. Horváth Zalán
15. Káposztás Benedek Ferenc
16. Katona Máté
17. Korényi Gáspár András
18. Kovács Eszter
19. Kuti Kata Borbála
20. Lengyel Miklós Levente
21. Liszkai Jakab István
22. Liu Haotian
23. Molnár Márta
24. Müllner Bence
25. Papp Dániel Márk
26. Sokolov Mikhail
27. Szalmay Márton
28. Szilveszter Dóra
29. Szlabóczky Lóránd Boldizsár
30. Zajzon Alexandra Fanni

9.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Laknerné Kurucz Zsuzsanna, Tivolt Tímea
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: fsz4

Osztálynévsor:

1. Bagu Bálint
2. Balogh Péter Ferenc
3. Beke Barnabás György
4. Bogáncs Bálint
5. Csiki-Mara Márton Balázs
6. Csók András Hunor
7. Dóra Márton
8. Egyházi Hanna
9. Fábián-Kovács Árpád Ond
10. Farkas Gergely András
11. Farkas Zalán Mátyás
12. Ferencz Botond
13. Grodvalt Zsolt
14. Hegymegi Balázs
15. Ji Jinhan
16. Jirkovszky-Bari László
17. Kovács Márton András
18. Lakatos Réka
19. Lovász István Ádám
20. Mihályi Gábor Teodor
21. Mucsi Viktor Zoltán
22. Nguyen Hoang Trung
23. Normandy Tibor Tamás
24. Pallos Gábor György
25. Partics Péter
26. Sulok Yahya
27. Szabadszállási-Tóbi Zsolt
28. Szaniszló Dávid
29. Székely Dénes Benedek
30. Szögedi András
31. Takács Levente László
32. Tollár Zoltán
33. Vadász Roland
34. Velkey József

9.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: dr. Ács Zoltán
Osztályfőnök-helyettes: Borhegyi Péter
Tanterem: 433

Osztálynévsor:

1. Ambrus Lívia
2. Bellák András
3. Bukovszky Eszter
4. Cardinael Jan Maerten
5. Csegzi Márta Hanga
6. Csere Zsanett
7. Dobos Diána
8. Gázmár Dalma Magdolna
9. Góg Sára
10. Haraszti Zsombor Ábris
11. Hegedüs Bálint
12. Horgas Johanna Ágnes
13. Hőnich Csenge
14. Kavalecz-Szücs Lilien
15. Kókai Domonkos
16. Lebovics Anna Léna
17. Loksa Zsombor István
18. Márkus Boglárka Viktória
19. Masason Antal Zoltán
20. Matuz Ágnes Julianna
21. Müller Csenge
22. Nagy Noémi Csenge
23. Németh Réka
24. Ocskó Imre Levente
25. Péterfia Blanka Linda
26. Petrus Júlia
27. Remetei Sára Kata
28. Salvador-Neto Perla Clara
29. Sári Kristóf
30. Scheiling Ádám Antal
31. Stolk Flóra
32. Szőcs Zoltán
33. Várhelyi Szabolcs Benedek

9.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Nagy-Varga Zsolt
Osztályfőnök-helyettes: Kollár Artúr
Tanterem: 403

Osztálynévsor:

1. Ambrus Zsigmond Tivadar
2. Becsei Flóra
3. Biebel Botond
4. Búcsú Ákos
5. Czipó Laura Léda
6. Csomor Balázs Péter
7. Dorogi Dóra
8. Erdősi Míra
9. Garam Bertalan
10. Kiss Levente András
11. Koren Anikó
12. Kovács Barnabás András
13. Kovács Marcell
14. Kővári Dorottya
15. Mikus Donát
16. Molnár Benedek András
17. Mucsi György
18. Német Hanga
19. Németh Gergely András
20. Novák Imola Natália
21. Romits Benedek Tamás
22. Sajósi Benedek
23. Saracco Lucio Stephen
24. Schneider Léna Csenge
25. Szovics Márton
26. Tomojzer Lilla
27. Tóth Balázs Gellért
28. Trenyik Hanna Zsófia
29. Urbán Zsófia
30. Varga Fanni
31. Veres Mátyás
32. Weinper Dániel

9.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tillmann Mónika
Osztályfőnök-helyettes: Bakos Györgyi
Tanterem: 422

Osztálynévsor:

1. Antalffy Marcell
2. Baczó Boglárka
3. Bánoczki Blanka
4. Baráth Márk
5. Biber Áron Benedek
6. Bíró Sára Veronika
7. Bocsó Noémi Zsuzsanna
8. Cserfai Dorottya
9. Csik Flóra
10. Domján Minka Lukrécia
11. Fejes Zsófia
12. Fodor Attila Csaba
13. Folberth Nóra
14. Fülöp Kata
15. Gerő Viktória
16. Harcos Flóra
17. Juhász Máté Sándor
18. Kállay Simon Péter
19. Kovencz Lilla
20. Lázár Gergely
21. Marczula Bálint
22. Nagy Péter Gergely
23. Neubrandt Nikolett
24. Ozoróczy Dorina Kiara
25. Papp Eszter Krisztina
26. Prievara Dániel
27. Riba Miklós Pál
28. Schottner Kíra
29. Seben Vilmos Csaba
30. Szalay Mátyás Szebasztián
31. Szenes Aliz
32. Ürge Réka Boróka
33. Vincze Bence Bálint

10.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Jakab Péter
Osztályfőnök-helyettes: Ligeti Judit
Tanterem: 201

Osztálynévsor:

1. Ambrus Aladár Tamás
2. Ambrus Barbara
3. Boross Csaba Dániel
4. Csiszár Dóra Ildikó
5. Farkas Zsigmond
6. Fehértói-Nagy Vince
7. Ferencz Áron Richárd
8. Földi Teodor László
9. Geraszin Nikolett Kitti
10. Hegyi Károly Ignác
11. Horváth Ádám Zsombor
12. Horváth Gergely
13. Kisvárdai Imre Gábor
14. Kósa Zoltán
15. Kovács Balázs Szabolcs
16. Kuty Boglárka
17. Laufer Levente
18. Literáti Máté
19. Magosányi Ada Lilla
20. Magyarfalvi Berta
21. Mándi Katalin Evelin
22. Märcz Anna
23. Maróy Kristóf Miklós (jogviszony szünetel 2018. november 30-ig)
24. Mester Ildikó
25. Miklós Áron
26. Mozolai Blanka
27. Nagy Dániel
28. Papp Marcell
29. Radnai Réka Lilla
30. Simon Vivien Klaudia
31. Soós Anita Zolna
32. Stojanovic Márk
33. Stomfai Gergely
34. Süle Márk Manó
35. Veréb-Zakar Benjámin Mihály

10.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Jankovics László (biológia), Szegedy-Maszák Anna (humán)
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 309

Osztálynévsor:

1. Ambrus Petra Amrita
2. Árpási Zalán
3. Bojti Zsófi
4. Bődi Kata
5. Cziprisz Barbara
6. Csikós Bálint
7. Csürös Dóra
8. Décsy Laura Magdolna
9. Dolgos László Iván
10. Farkas Benedek
11. Forgács Árpád Balázs
12. Gaál Lilla
13. Gergácz Bence
14. Golenczki Gábor
15. Horváth Hanna
16. Horváth Míra
17. Hunyady Bendegúz Benedek
18. Jakó Attila György
19. Kabina Botond
20. Kiss Réka
21. Kovács Igor Nándor
22. Leitner Nóra Virág
23. Lukács Botond
24. Nagy Emese Ágnes
25. Nagy Lilla Gabriella
26. Piricz Barna
27. Pummer Maja
28. Sándor Noémi Diána
29. Stolk Janka
30. Szabó Attila Gábor
31. Szilágyi Zalán
32. Takács Bori
33. Thomay Vera
34. Tornay-Csomor Viktória Klára
35. Vaszilievits-Sömjén Vince
36. Zhang Tímea Virág
37. Znamenák Petra

10.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Basa István
Osztályfőnök-helyettes: Nagy-Varga Zsolt
Tanterem: 426

Osztálynévsor:

1. Béres Zoltán
2. Bukta Bianka
3. Cziráki Alexandra
4. Dékány Anna
5. Fenyvesi Hanna
6. Fodor Berta Helena
7. Gaál Tamás Kristóf
8. Galambos Bence
9. Hunyady Máté Manó
10. Jákri András
11. Janik Bella Rózsa
12. Kárpáti Milán
13. Keszthelyi Emese
14. Kovács Benedek Ödön
15. Kunetz Fanni Boglárka
16. Lévay Vince
17. Markó Máté
18. Novák Dávid
19. Rezneki Panna
20. Rigó Rebeka
21. Rozsnyói Kamilla
22. Szabó Karolina Zsanna
23. Szabó Márton István
24. Szabó Vencel
25. Szalmay Lilla
26. Szaniszló Csongor
27. Szlávik Levente Kálmán
28. Tényi Tamás
29. Tímár Nadine
30. Urbán András
31. Varga Olivér
32. Veres Viktor Árpád
33. Wohner Zsolt

10.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Minich Eszter, Illés Vanda
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 247

Osztálynévsor:

1. Ajanidisz Teodóra
2. Antal Botond Gyula
3. Bartos Hanna
4. Bieber Bendegúz
5. Czagány Sára Róza
6. Csákay Botond Mátyás
7. Demeter Bence Zoltán
8. Döbörhegyi Bálint Sámuel
9. Földvári Anna
10. Kátai Balázs István
11. Kirchner Márton
12. Koroknai-Szabó Tessza
13. Kurucz Balázs Gábor
14. Lakosa Áron Timót
15. Lippai Réka
16. Mák Tamás
17. Markovits Márton
18. Marosi Samu Barnabás
19. Martincsák Anna
20. Mészáros Csenge
21. Mikle Ármin Soma
22. Mladoniczky Máté
23. Nagy Viktor Károly
24. Nguyen Mai Lan
25. Nguyen Viet Linh
26. Pál Ferenc Kristóf
27. Paróczi Márton
28. Pécs Tamás
29. Stec Kaidi Tea
30. Szabó Bence
31. Szögi Nóra
32. Wolfner Anna

11.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Kelemenné Kiss Ilona
Osztályfőnök-helyettes: Szilágyi Barnabás
Tanterem: 330

Osztálynévsor:

1. Almási Balázs
2. Antal Botond
3. Bagi Áron
4. Buránszki Márton
5. Demeter Botond
6. Dobos Petra
7. Fazakas Emese
8. Gajdos Beatrix
9. Gorzó Levente
10. Gyarmati Barnabás
11. Hajdu Gábor Dániel
12. Juhász Barnabás József
13. Kiovics Dániel
14. Kiss Barnabás Olivér
15. Klettner Lilla Barbara
16. Kovács Kinga
17. Kun Bence
18. Lachmann Mónika Éva
19. Macsuga Bálint
20. Márialigeti Sára
21. Pacher Áron
22. Pham Havy Tímea
23. Pozsgai Gergely Pál
24. Robin Balázs Dániel
25. Sas Lőrinc
26. Snekszer Ádám
27. Szabó Anett
28. Szabó Balázs
29. Székely Zsófia
30. Tarnay Márton
31. Tang Ming Zhe
32. Vajda Fábiusz
33. Veresegyházi Emma Sára

11.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Kovács Imre
Osztályfőnök-helyettes: Czéh Zoltán
Tanterem: 423

Osztálynévsor:

1. Asztalos Eszter
2. Beke Hanna Barbara
3. Bekker Dorottya Eszter
4. Csócsics Lili Emma
5. Fekete Luca Anna
6. György Dorka
7. Hankó Hanna
8. Havas Tamás Zalán
9. Horváth Mirjam
10. Horváth Zsófia
11. Illinger Csenge
12. Jahn Izabella
13. Jurik Liliána
14. Korfanti Rita
15. Kovács-Bodó Zsófia
16. Kupi Kinga
17. Luu Le Duc Viet Dávid
18. Major Lili Ágnes (jogviszony szünetel ebben a tanévben)
19. Makaró Lénárd Ezékiel
20. Máté Vivien
21. Megyesi Máté
22. Nagy Katalin
23. Páczelt Ákos Viktor
24. Pálfi Fanni Klaudia
25. Ponyiczky Samu
26. Renner Katalin
27. Sáfár Orsolya
28. Szabó Benedek
29. Tóth Lilla
30. Tóth Tamás Benjámin
31. Vakli Dorka Fanni
32. Vass Bence
33. Vojnár Gréta

11.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Sebőné Bagdi Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Sebő Péter
Tanterem: 424

Osztálynévsor:

1. Ányos Enikő
2. Bathó Borbála Dorka
3. Boér Lőrinc Adorján
4. Bunna Máté
5. Czimmermann Péter
6. Csergő Mátyás
7. Csontos Blanka Flóra
8. Eperjessy Flóra
9. Érsek Boglárka
10. Fekete Boldizsár
11. Harangozó Pálma
12. Hosu Catalin-Alexandru
13. Kacimi El Hassani Marwan
14. Kert Melinda Rózsa
15. Kovács István Olivér
16. Kozák András
17. Kozma Péter István
18. Lestál Lea
19. Mándoki Tünde
20. Mészárik Márk Tibor
21. Parditka Emese
22. Péli Rudolf
23. Pfisztner Sebestyén Ábel
24. Rozman Noel
25. Somlai Szabolcs Nándor
26. Szegedi Melinda
27. Sztankó János
28. Tényi Anna
29. Váradi Vivien
30. Varga Flóra (jogviszony szünetel ebben a tanévben)
31. Ye Yani

11.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Gyertyán Attila
Osztályfőnök-helyettes: Klobusovszki István
Tanterem: 232

Osztálynévsor:

1. Balogh András György
2. Fejes Ignác Máté
3. Födémesi Lili
4. Hegyi Norbert
5. Horváth Zsombor
6. Imre Barnabás Gyula
7. Juhász Krisztina Anna
8. Király Márton Ferenc
9. Kiss Ádám
10. Kovács Bence (jogviszony szünetel 1 tanévre)
11. Kovács Boglárka Szabina
12. Kovács Boróka
13. Kovács Levente
14. Kovács Regina Hajnalka
15. Lakatos Csilla
16. Meszes-Tóth Réka
17. Molnár Bálint
18. Nagy Bence Noé
19. Nagy Csenge Alexandra
20. Pálfi Dániel
21. Pálfi Mátyás
22. Pohl Márton Miklós
23. Sándor Maja Míra
24. Sárvári Simon
25. Szadai Dávid
26. Szakmári Ádám
27. Szalai Tamás
28. Száraz Anna
29. Szomolányi Domonkos
30. Szvetnyik Péter Ákos
31. Tankó-Bartalis Bence
32. Tompa Tamás Kristóf
33. Udvaros Gergely Ágoston (jogviszony szünetel)

12.A (négy évfolyamos, matematika-fizika, természettudományi tagozat)
Osztályfőnök: Sparingné Köves Ildikó
Osztályfőnök-helyettes: Bakonyi Judit
Tanterem: 246

Osztálynévsor:

1. Baji Bence
2. Bódis András Barnabás
3. Bojtor Balázs Tamás
4. Boros Máté István
5. Conrád Márk
6. Eszterhás Rita Veronika
7. Gál Péter Levente
8. Horváth Réka Anna
9. Janik Attila
10. Juhász Benedek László
11. Keltai Dóra
12. Kóbor Dominik Alex
13. Kovács Domonkos Előd
14. Kovács Gergely Balázs
15. Marchhart Júlia Bianka
16. Molnár Péter Sebestyén
17. Náray Balázs
18. Németh Csaba Tibor
19. Novák Anett
20. Ocskó Luca Lili
21. Osvárt Bence Attila
22. Perci Tamás
23. Riskutia Tamás
24. Roskó Kristóf Balázs
25. Schrott Márton
26. Solymosi Réka
27. Tikász Gergely
28. Tumay Ádám
29. Varga Sára Anna
30. Zeke Norbert
31. Zsiros Boldizsár

12.B (négy évfolyamos, biológia, humán tagozat)
Osztályfőnök: Czédulás Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Vass Miklós
Tanterem: 308

Osztálynévsor:

1. Apáthy Réka Lili
2. Barát Noémi
3. Békés Anna
4. Csűrös Enikő
5. Duong Tuan Balázs
6. Falus Márton János
7. Fekete Sára Panna
8. Gallina Domonkos
9. Góg Enikő
10. Görbics Zsófi
11. Guller Zsófia Eszter
12. Hollókövi Stefánia
13. Horváth Lili
14. Jandácsik Ágnes Anna
15. Kálmán Dorottya
16. Kasztovszky Anna
17. Kókai Lili
18. Kövesi Kiara Fanni
19. Lutzer Bence György (jogviszony szünetel)
20. Móró Fruzsina
21. Mosolygó Zita
22. Nyáry András
23. Oláh Bálint Kristóf
24. Oroszi Levente
25. Pulugor Dóra Gabriella
26. Pusztai Rozália Ildikó
27. Szalma Levente
28. Szigeti Annabella Rachel
29. Szikszay Nóra
30. Urbán Martin
31. Váradi Eszter Noémi
32. Varga András Zoltán
33. Várnai Olivér
34. Vatai Dalma
35. Walton Áron

12.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Pintérné Czigler Éva
Osztályfőnök-helyettes: Salga Imre
Tanterem: 231

Osztálynévsor:

1. Bábel Vilmos
2. Bakó Anna
3. Bőti Dalma
4. Dobolyi Zsófia
5. Erdős Dorottya
6. Érseki Tamara
7. Fónai Kende András
8. Gönczi Anna Dorottya
9. Grandpierre Méda Ilona
10. Hubay Csenge Krisztina
11. Janik Bernadett Ibolya
12. Jónás Noémi
13. Kaknics Zita
14. Kincses Eszter Rita
15. Lázár Máté
16. Matulik Bence
17. Mucsi Flóra
18. Nagy Balázs
19. Nagy Olivér Péter
20. Németh Renáta
21. Omoragbon Anett
22. Péntek Fanni (jogviszony szünetel)
23. Rém Rebeka
24. Schiszler Dorottya
25. Schneider Zóra
26. Schottner Kristóf Károly
27. Seres Soma
28. Sipos Máté József
29. Siposs Mátyás Géza
30. Stirling András Domokos
31. Svéd Dávid
32. Szabó Bálint Csaba
33. Széll Tímea
34. Varga Boglárka Zita
35. Varga Gábor Artúr

12.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Hubai Kata
Osztályfőnök-helyettes: Bakos Enikő
Tanterem: 302

Osztálynévsor:

1. Ambrus Róza
2. Antalóczy Máté
3. Bezerédi Bendegúz Mihály
4. Demeter Orsolya
5. Dolgos Anna
6. Fogti Laura
7. Girus Kinga Anna
8. Gyenese Zsófia
9. Hegyi Mihály
10. Hencsey Laura Csilla
11. Jákri Petra
12. Kárpáti Kritóf Soma
13. Kirchner Petra
14. Kürti Gergely
15. László Laura Helga
16. Marinau Nikolett
17. Mátyás Péter Tamás
18. Nagy Mihály Adorján
19. Ozoróczy Ákos Attila
20. Papp Dániel Gábor
21. Renner Anna
22. Sajósi Márton
23. Szabó Viktória Vivien
24. Szepesi Ákos
25. Szondi Laura Dorottya
26. Tari Balázs András
27. Toldi Sára
28. Tomon Benedek
29. Tordai Lili
30. Tóth Eszter Ilona
31. Tóth Gergely Martin
32. Váradi Róbert

Emlékoldal

Apáczai emlékoldal »

Aktuális események

2018. november 24.
Családi sportnap Tiszainokáért  

2018. december 17. –
   2018. december 19.

Karácsony  

2018. december 20. –
   2019. január 2.

Téli szünet  

2019. január 24.
Félévi osztályozó értekezletek  

2019. január 26.
Szalagavató Bál  


Napló »




MERIDIÁN – az apáczaisok hírportálja
KÖZÖSSÉGI OLDALAINK:

 Facebook
 Twitter
 Instagram
 YouTube
ALMA MATER:


Impresszum | Médiaajánlat | Jogok | Adatvédelem | Technikai háttér
2002-2018 MERIDIÁN. Minden jog fenntartva. A weboldal tartalmának másodközlése, felhasználása csak a készítők engedélyével lehetséges.