Mi | Almanach

Almanach

2020/2021

7.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Horváth Kornélia
Osztályfőnök-helyettes: Renner Ildikó
Tanterem: 232

Osztálynévsor:

1. Beöthy András
2. Biber Zsigmond
3. Biró Artúr
4. Brunn Dénes László
5. Czéró Máté
6. Darvas Villő
7. Éltető Ilona
8. Gázmár Léna Ilona
9. Hegyi Rozália Ajna
10. Jákics Kornél József
11. Kakucs Anton Benedek
12. Kenesei Zalán Tibor
13. Koroknai-Szabó Hanga
14. Mach Nándor
15. Nagy Lajos Dávid
16. Nagy Marcell
17. Nagy Szofi Mária
18. Spéth Veronika
19. Szabó Jázmin Izabell
20. Szakács Boglárka Ágnes
21. Szalay Gréta
22. Székely Nóra
23. Szikla Vencel
24. Takách Máté
25. Vágó-Wieland Ákos Huba
26. Varga Mihály Álmos
27. Várnagy Csaba
28. Veres Regina Sára

7.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Laczkó Éva, Iván György
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 424

Osztálynévsor:

1. Angyal Borbála
2. Bogdán Dorina Liza
3. Cserháti Csanád
4. Énekes Bálint Márton
5. Fehér Ámos Márk
6. Gerecs Gábor Norbert
7. Halmágyi Aida Rebeka
8. Hollósvölgyi Márton Áron
9. Horváth Borsika Lara
10. Hunyadi Gergő
11. Jandzsó Mira
12. Jeszenszki Zsigmond
13. Képes Liza
14. Kiss Szonja Laura
15. Korda Dániel Márton
16. Koscsó Virág Mária
17. Kozma-Vig Linda
18. Kvancz Péter
19. Lehel Nóra Eszter
20. Lénárt Emese Mária
21. Mészáros Dávid
22. Naumescu Daniel (jogviszony szünetel)
23. Nguyen Minh Anh
24. Nyéki Gyula
25. Patyi Ádám
26. Plánk Vivien
27. Pletscher Máté
28. Simon János Dániel
29. Somodi Simon Milán
30. Svéd Márton
31. Szentirmai-Dugas Kamilla
32. Verebes Eszter Sára

8.C (hat évfolyamos, nyelvi-kommunikációs osztály)
Osztályfőnök: Véssey Miklós
Osztályfőnök-helyettes: Pintérné Czigler Éva
Tanterem: 308

Osztálynévsor:

1. Alcsuti Blanka
2. Aranyi Emese
3. Barta Erika Zita
4. Darida Lili Panna
5. Domokos Sarolta
6. Farwan Ámyna (jogviszony szünetel)
7. Fehértói-Nagy Laura
8. Ferencz Albert
9. Garami Réka Noémi
10. Győri Mátyás Péter
11. Harmatha Csoma
12. Hubai Dániel Andor
13. Juhász-Vedres Botond
14. Kádas Dávid (jogviszony szünetel)
15. Koltai Máté
16. Koncz Villő
17. Kopacz Anna Katica
18. Korényi Csanád Marcell
19. Kőrös Emília
20. Kurutz András Márk
21. Léber Ádám
22. Lévai Botond László
23. Lozsádi Áron
24. Machács Léda
25. Major Csenge Manda
26. Marosi Tamás
27. Miklósi Maja
28. Nagy Vanda
29. Nguyen Ha Vy
30. Parti Boglárka Réka
31. Rigó Barnabás
32. Rohácsi Kristóf Miklós
33. Rohtmer Gréta
34. Sánta Márton
35. Turner Márk

8.D (hat évfolyamos, digitális osztály)
Osztályfőnök: Vass Miklós
Osztályfőnök-helyettes: Tallósi-Kovács Vivien
Tanterem: 302

Osztálynévsor:

1. Atanaszov Lilla Júlia
2. Bánoczki Sebő
3. Becsák Dorina
4. Bekker Endre Botond
5. Boncz Áron
6. Czibula Márk Milán
7. Csépány Dóra
8. Csomai Zsófia Rozi
9. Csór Iringó
10. Daragus Dávid
11. Felszner Márk
12. Gál Rebeka
13. Gerő Péter Miklós
14. Jakab Kristóf Roland
15. Kincse-Schulz Brúnó Berzsián
16. Koszorús Nóra
17. Kovács Zsófia
18. Molnár Ádám
19. Nagy Dávid Leonárd
20. Nagy-Szentesi Máté
21. Németh Tamás
22. Ormos Mihály
23. Parditka Vadvirág Tünde
24. Pásztor Zsombor
25. Polgár Eszter
26. Pusztai Rebeka
27. Sali Tamás
28. Somogyi Kornél Simon
29. Szeverényi Sára Etelka
30. Szilágyi Kolos
31. Szókovács Ada Zsuzsanna
32. Tóth Dániel
33. Varga Lujza

9.A (négy évfolyamos, matematika-fizika – humán)
Osztályfőnök: Kelemenn-Kiss Ilona
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: fsz4

Osztálynévsor:

1. Belényesi Hanna Danica
2. Bodle Elsa Emília
3. Bors Anna
4. Bóta Rebeka Anna
5. Csenger Adél
6. Ferenczy Dominik Bendegúz
7. Frey Liliána
8. Garay Zsófia Lilla
9. Hadházi András
10. Hugyi Viktória
11. Kenesi István Domonkos
12. Kovács Boróka Orsolya
13. Lukács Tamara
14. Ménesi Gizella
15. Molnár András Krisztián
16. Molnár Eszter
17. Németh Nóra Zsófia
18. Ofella Ella Bernadett
19. Oláh Zsófia Zsuzsanna
20. Palotás Levente
21. Panyi Örs
22. Rédei Zoltán
23. Seláf Johanna
24. Seres Szonja Lili
25. Somogyi Benedek
26. Szabó Bendegúz
27. Szerb Mátyás Tóbiás
28. Sztojkó Luca
29. Szűcs Dorka
30. Tégi Gergő Áron
31. Tökölyi Márton Barnabás
32. Urbán Aliz
33. Venczel András
34. Zimmermann Igor

9.B (négy évfolyamos, biológia – természettudományi)
Osztályfőnök: Kollár Artúr
Osztályfőnök-helyettes: Tóth Levente
Tanterem: 423

Osztálynévsor:

1. Ardey Bálint
2. Békei Botond
3. Boér Panna Rita
4. Csernyik Péter
5. Csutak Emese Sára
6. Dezső Júlia Sarolta
7. Éger Viktória Bernadett
8. Erdélyi Zorka Ajsa
9. Fülöp Benjámin
10. Gál Franciska
11. Gerendás Roland
12. Halászi Zalán Ákos
13. Harkai Gyula
14. Hoós János
15. Horváth Jázmin
16. Kardos Petra
17. Kaszonyi Márk
18. Kátai Ferdinánd
19. Kissebesi Máté
20. Kövesi Lili
21. Lengyel Szabolcs
22. Magócsi Teréz
23. Márton Panna Dóra
24. Márton Szonja
25. Örsi János András
26. Saller Bálint Dániel
27. Sipeki Árpád
28. Szabó Nikoletta Krisztina
29. Szécsényi-Nagy Rudolf
30. Szilágyi Kitti
31. Török Borbála Hanna
32. Vásárhelyi István Péter
33. Vida Áron Pál
34. Zachar Jázmin Zorka

9.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tóth László
Osztályfőnök-helyettes: Balázs Ádám
Tanterem: 402

Osztálynévsor:

1. Bartha Zsófia Lili
2. Bálint Ádám Lajos
3. Bartos Borka Anna
4. Bélavári Balázs
5. Csesztregi Bálint
6. Csomor Lilla
7. Csütörtöki Áron
8. Domján Pál
9. Erdős Anna Sára
10. Fekete Ádám
11. Felvinczi Lilla
12. Godó András
13. Hajdu Veronika Réka
14. Horváth Réka Viktória
15. Kálmán András
16. Koltai Levente
17. Kovencz Benedek
18. Kullmann Ábel Mátyás
19. Nébald Franciska Zita
20. Nguyen Minh Anh
21. Papp Győző Benedek
22. Schiszler Péter
23. Sinkovics Sámuel
24. Sipos-Csík Lili
25. Soós Marietta Zsófia
26. Stec Riley Daniels
27. Szabó Botond
28. Szalóky Laura Dóra
29. Szegfű Márton
30. Szentesi Mátyás
31. Szőnyi Dorka
32. Tóth Benkő
33. Tóth Dorottya

9.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Bakos Enikő
Osztályfőnök-helyettes: Börzsönyi Péter
Tanterem: 413

Osztálynévsor:

1. Bakonyi Bálint
2. Beck Ádám
3. Bőr Anna
4. Búcsú Péter
5. Dohány Emma
6. Erdős Judit Eszter
7. Farkas Petra
8. Farwan Itnyaa (jogviszony szünetel)
9. Födémesi Márk
10. Girus Kornél Botond
11. Gyuricza Barnabás
12. Hopfer Lóránt
13. Illés Szabolcs
14. Jeges Tihamér
15. Jónás Judit Erika
16. Karsai Luca
17. Képes Léna
18. Le Nguyen Thuy Duong
19. Manninger Sára Flóra
20. Martonicz Petra
21. Mohácsi Bátor
22. Molnár Sára
23. Pantó Levente László
24. Petrei Andor
25. Piricz Virág Lili
26. Soós Laura Hanna
27. Sulyok Eszter
28. Szántó Sára
29. Szávó Tamás
30. Székely Csaba Pál
31. Szemerkényi Lelle Kinga
32. Tabák Bálint
33. Varga Szonja

10.A (négy évfolyamos, matematika-fizika – humán)
Osztályfőnök: Ligeti Judit, Horváth Kálmán
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 330

Osztálynévsor:

1. Balczó Lili
2. Bálint Máté Bulcsú
3. Bán Lőrinc Gábor
4. Beke Bálint
5. Budavári Tünde
6. Dávid Dorottya
7. Fényi Zsuzsanna Barbara
8. Ferencz Kamilla
9. Flakstad Anton
10. Gázmár Kolos András
11. Juhász Júlia
12. Kaltenecker Balázs Bence
13. Kelecsényi Levente
14. Kelemen Kata Sarolta
15. Kiss Ádám
16. Kiss Katalin
17. Klitzsch Liza Emma
18. Knopp Áron Sámuel
19. Kondor Botond Dávid
20. Kőhalmi Olivér
21. Kuremszki Bálint
22. Nyáry Borbála
23. Nyiri Teodóra
24. Pap Áron
25. Paz Lighuen Belian
26. Pintér Dóra Piroska
27. Sándor Dominik
28. Saracco Alessandro Vajk
29. Schmercz Blanka
30. Schultz Dániel
31. Seper Anna
32. Stern Hanna Barbara
33. Szabó Rozi
34. Tomasskovics-Németh Nelli
35. Vágány Zoltán

10.B (négy évfolyamos, biológia – természettudományi)
Osztályfőnök: dr. Csiszár Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Magyar Eszter
Tanterem: 231

Osztálynévsor:

1. Aranyi Bence Zalán
2. Bácsatyai Lili
3. Balázs Vince Sámuel
4. Dudás Laura Anna
5. Endrédi Gergő
6. Fekete Marcell
7. Gere Barnabás Zoltán
8. Gunawan Dhimar Lóránt
9. Hárs Aliz
10. Horváth Réka
11. Kecskés Péter
12. Kolbert Ákos
13. Kondor Péter Pál
14. Kopriva Daniel
15. Korona Lajos Péter
16. Kovács Luca Ajna
17. Letenyei Beáta
18. Máté Botond
19. Máté Sára Eszter
20. Milbich Martin
21. Mohamed Amina
22. Nemeskéri Dániel
23. Pál Balázs
24. Papp Ivetta
25. Papp Marcell Imre
26. Rácz Hajnalka
27. Szabó Anna Júlia
28. Szuchovszky Boglárka
29. Takács Anita
30. Tar Péter Bálint
31. Temesszentandrási Márk
32. Tóth István Zoltán
33. Tóvizi András
34. Visky Bence Márton

10.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Koronczainé Nagy Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Parancs Anna
Tanterem: 303

Osztálynévsor:

1. Antal Noémi
2. Atanaszov Vivien
3. Barankai Márton
4. Beke Marcell Zoltán
5. Deme Boglárka
6. Erdősi-Szücs Veronika
7. Farkas Bence
8. Fekete Dávid Béla
9. Hajós Balázs
10. Havas Péter Máté
11. Horváth Hunor
12. Kaposvári Dóra
13. Kiss-Fehér Kamilla
14. Korchmáros Dániel
15. Kovács Dorka Éva
16. László Anna Luca
17. Le Hai Yen
18. Lehel Fanni Anna
19. Loós Balázs
20. Lukács Marietta Krisztina
21. Máthé Kristóf
22. Molnár Flóra Anna
23. Móró Barnabás
24. Nagy Ábel
25. Őri Júlia
26. Palotás Márton
27. Sas Benedek
28. Sass Márton Benedek
29. Székely Veronika Dóra
30. Szijjártó Szilárd
31. Tóth Marcell Balázs
32. Váradi Péter Tamás

10.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tóth Attila
Osztályfőnök-helyettes: Pákozdi Péter
Tanterem: 425

Osztálynévsor:

1. Balázs Eszter Flóra
2. Baráth Levente Zoltán
3. Bathó Bálint
4. Bieber Janka
5. Bognár Soma
6. Csejdy Janka
7. Cserháti Zalán Zoltán
8. Darida Anna Dorka
9. Dávid Panka
10. Domonyai Eszter
11. Girus Kristóf László
12. Hegyesi Adél
13. Hegyi Vilmos Kázmér
14. Heiszmann Benedek
15. Horváth Zalán
16. Káposztás Benedek Ferenc
17. Katona Máté
18. Korényi Gáspár András
19. Kovács Eszter
20. Kuti Kata Borbála
21. Lengyel Miklós Levente
22. Liszkai Jakab István
23. Liu Haotian
24. Molnár Márta
25. Müllner Bence
26. Papp Dániel Márk
27. Sokolov Mikhail
28. Szalmay Márton
29. Szilveszter Dóra
30. Szlabóczky Lóránd Boldizsár
31. Vigh Laura
32. Zajzon Alexandra Fanni

11.A (négy évfolyamos, matematika-fizika – természettudományi)
Osztályfőnök: Laknerné Kurucz Zsuzsanna, Tivolt Tímea
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 246

Osztálynévsor:

1. Bagu Bálint
2. Beke Barnabás György
3. Bogáncs Bálint
4. Csiki-Mara Márton Balázs
5. Csók András Hunor
6. Dóra Márton
7. Egyházi Hanna
8. Fábián-Kovács Árpád Ond
9. Farkas Gergely András
10. Farkas Zalán Mátyás
11. Ferencz Botond
12. Grodvalt Zsolt
13. Hegymegi Balázs
14. Ji Jinhan
15. Jirkovszky-Bari László
16. Kovács Márton András
17. Lakatos Réka
18. Lovász István Ádám
19. Mihályi Gábor Teodor
20. Mucsi Viktor Zoltán
21. Nguyen Hoang Trung
22. Pallos Gábor György
23. Partics Péter
24. Sulok Yahya
25. Szabadszállási-Tóbi Zsolt
26. Szaniszló Dávid
27. Székely Dénes Benedek
28. Szögedi András
29. Takács Levente László
30. Vadász Roland
31. Velkey József

11.B (négy évfolyamos, biológia – humán)
Osztályfőnök: dr. Ács Zoltán
Osztályfőnök-helyettes: Borhegyi Péter
Tanterem: 433

Osztálynévsor:

1. Ambrus Lívia
2. Bellák András
3. Bukovszky Eszter
4. Cardinael Jan Maerten
5. Csegzi Márta Hanga
6. Csere Zsanett
7. Gázmár Dalma Magdolna
8. Góg Sára
9. Haraszti Zsombor Ábris
10. Hegedüs Bálint
11. Horgas Johanna Ágnes
12. Hőnich Csenge
13. Kavalecz-Szücs Lilien
14. Kókai Domonkos
15. Lebovics Anna Léna
16. Loksa Zsombor István
17. Márkus Boglárka Viktória (jogviszony szünetel)
18. Masason Antal Zoltán
19. Matuz Ágnes Julianna
20. Müller Csenge
21. Nagy Noémi Csenge
22. Németh Réka
23. Péterfia Blanka Linda
24. Petrus Júlia
25. Remetei Sára Kata
26. Salvador-Neto Perla Clara
27. Sári Kristóf
28. Scheiling Ádám Antal
29. Stolk Flóra
30. Szőcs Zoltán
31. Várhelyi Szabolcs Benedek

11.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: dr. Nagy-Varga Zsolt
Osztályfőnök-helyettes: Gál Ildikó
Tanterem: 403

Osztálynévsor:

1. Ambrus Zsigmond Tivadar
2. Becsei Flóra
3. Biebel Botond
4. Búcsú Ákos
5. Czipó Laura Léda
6. Csomor Balázs Péter
7. Dorogi Dóra
8. Erdősi Míra (jogviszony szünetel)
9. Földvári Anna
10. Garam Bertalan
11. Kiss Levente András
12. Koren Anikó
13. Kovács Barnabás András
14. Kovács Marcell
15. Kővári Dorottya
16. Mikus Donát
17. Molnár Benedek András
18. Mucsi György
19. Német Hanga
20. Németh Gergely András
21. Novák Imola Natália
22. Romits Benedek Tamás
23. Sajósi Benedek
24. Saracco Lucio Stephen
25. Schneider Léna Csenge (jogviszony szünetel)
26. Szovics Márton
27. Tomojzer Lilla
28. Tóth Balázs Gellért
29. Trenyik Hanna Zsófia
30. Urbán Zsófia
31. Varga Fanni
32. Veres Mátyás
33. Weinper Dániel

11.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Tillmann Mónika
Osztályfőnök-helyettes: Tóth László
Tanterem: 422

Osztálynévsor:

1. Antalffy Marcell
2. Baczó Boglárka
3. Bánoczki Blanka
4. Baráth Márk
5. Biber Áron Benedek
6. Bíró Sára Veronika
7. Bocsó Noémi Zsuzsanna
8. Cserfai Dorottya
9. Csik Flóra
10. Domján Minka Lukrécia (jogviszony szünetel)
11. Fejes Zsófia
12. Fodor Attila Csaba
13. Folberth Nóra
14. Fülöp Kata
15. Gerő Viktória
16. Harcos Flóra
17. Juhász Máté Sándor
18. Kállay Simon Péter
19. Kovencz Lilla
20. Lázár Gergely
21. Marczula Bálint
22. Nagy Péter Gergely
23. Neubrandt Nikolett
24. Ozoróczy Dorina Kiara
25. Papp Eszter Krisztina
26. Prievara Dániel
27. Riba Miklós Pál
28. Schottner Kíra
29. Seben Vilmos Csaba
30. Szalay Mátyás Szebasztián
31. Szenes Aliz
32. Ürge Réka Boróka
33. Vincze Bence Bálint

12.A (négy évfolyamos, matematika-fizika – természettudományi)
Osztályfőnök: Jakab Péter
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 201

Osztálynévsor:

1. Ambrus Aladár Tamás
2. Ambrus Barbara
3. Boross Csaba Dániel
4. Csiszár Dóra Ildikó
5. Farkas Zsigmond
6. Fehértói-Nagy Vince
7. Ferencz Áron Richárd
8. Földi Teodor László
9. Geraszin Nikolett Kitti
10. Hegyi Károly Ignác
11. Horváth Ádám Zsombor
12. Horváth Gergely
13. Jónás Hajnalka
14. Kisvárdai Imre Gábor
15. Kósa Zoltán
16. Kovács Balázs Szabolcs
17. Kuty Boglárka
18. Laufer Levente
19. Literáti Máté
20. Magosányi Ada Lilla
21. Magyarfalvi Berta
22. Mándi Katalin Evelin
23. Märcz Anna
24. Maróy Kristóf Miklós
25. Mester Ildikó
26. Miklós Áron
27. Mozolai Blanka
28. Nagy Dániel
29. Papp Marcell
30. Radnai Réka Lilla
31. Simon Vivien Klaudia
32. Soós Anita Zolna
33. Stojanovic Márk
34. Stomfai Gergely
35. Süle Márk Manó
36. Veréb-Zakar Benjámin Mihály

12.B (négy évfolyamos, biológia – humán)
Osztályfőnök: Jankovics László (biológia), Szegedy-Maszák Anna (humán)
Osztályfőnök-helyettes: -
Tanterem: 309

Osztálynévsor:

1. Ambrus Petra Amrita
2. Árpási Zalán
3. Bojti Zsófi
4. Cziprisz Barbara
5. Csikós Bálint
6. Csürös Dóra
7. Décsy Laura Magdolna
8. Dolgos László Iván
9. Farkas Benedek
10. Forgács Árpád Balázs
11. Gaál Lilla
12. Gergácz Bence
13. Golenczki Gábor
14. Horváth Hanna
15. Horváth Míra
16. Hunyady Bendegúz Benedek
17. Jakó Attila György
18. Kiss Réka
19. Kovács Igor Nándor
20. Leitner Nóra Virág
21. Lukács Botond
22. Major Lili Ágnes
23. Nagy Emese Ágnes
24. Nagy Lilla Gabriella
25. Piricz Barna
26. Pummer Maja
27. Sándor Noémi Diána
28. Stolk Janka
29. Tancsics Attila
30. Szilágyi Zalán
31. Takács Bori
32. Thomay Vera
33. Tornay-Csomor Viktória Klára
34. Vaszilievits-Sömjén Vince
35. Zhang Tímea Virág
36. Znamenák Petra

12.C (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Basa István
Osztályfőnök-helyettes: dr. Nagy-Varga Zsolt
Tanterem: 426

Osztálynévsor:

1. Béres Zoltán
2. Bukta Bianka
3. Cziráki Alexandra
4. Dékány Anna
5. Fenyvesi Hanna
6. Fodor Berta Helena
7. Gaál Tamás Kristóf
8. Galambos Bence
9. Hunyady Máté Manó
10. Jákri András
11. Janik Bella Rózsa (jogviszony szünetel)
12. Kárpáti Milán
13. Keszthelyi Emese
14. Kovács Benedek Ödön
15. Kunetz Fanni Boglárka
16. Lévay Vince
17. Markó Máté
18. Novák Dávid
19. Rezneki Panna
20. Rigó Rebeka
21. Rozsnyói Kamilla
22. Szabó Karolina Zsanna
23. Szabó Márton István
24. Szabó Vencel
25. Szalmay Lilla
26. Szaniszló Csongor
27. Szegedi Melinda
28. Szlávik Levente Kálmán
29. Tényi Tamás
30. Tímár Nadine
31. Urbán András
32. Varga Flóra
33. Varga Olivér
34. Veres Viktor Árpád
35. Wohner Zsolt

12.D (hat évfolyamos)
Osztályfőnök: Minich Eszter
Osztályfőnök-helyettes: Illés Vanda
Tanterem: 247

Osztálynévsor:

1. Ajanidisz Teodóra
2. Antal Botond Gyula
3. Bartos Hanna
4. Bieber Bendegúz
5. Czagány Sára Róza
6. Csákay Botond Mátyás
7. Demeter Bence Zoltán
8. Döbörhegyi Bálint Sámuel
9. Kátai Balázs István
10. Kirchner Márton
11. Koroknai-Szabó Tessza
12. Kovács Bence
13. Kurucz Balázs Gábor
14. Lakosa Áron Timót
15. Lippai Réka
16. Mák Tamás
17. Markovits Márton
18. Marosi Samu Barnabás
19. Mészáros Csenge
20. Mikle Ármin Soma
21. Mladoniczky Máté
22. Nagy Viktor Károly
23. Nguyen Mai Lan
24. Nguyen Viet Linh
25. Pál Ferenc Kristóf
26. Paróczi Márton
27. Pécs Tamás
28. Stec Kaidi Tea
29. Sándor Maja Mira
30. Szabó Bence
31. Szögi Nóra
32. Wolfner Anna

Emlékoldal

Apáczai emlékoldal »

Aktuális események

2020. december 14. –
   2020. december 18.

Karácsony

2020. december 19. –
   2021. január 3.

Téli szünet

2021. január 21.,
   2021. január 25.

Félévi osztályozó értekezletek

2021. január 29.
Szalagavató bál
Dress Code: Semi-Formal

2021. február 2.
Projektverseny beadási határidő


Napló »


Kiállítások