Tízórai | Aktuális témák

Udvari sátrak

2013. június 14. | utolsó módosítás: 2020. szeptember 26., 02:35

× Ez a cikkünk több mint fél éve lett elhelyezve az oldalon. A tartalma azóta elavulhatott!

Rövid beszámoló az udvari sátrak kínálatából.

Ahogy kiléptem az udvarra, az első legszembetűnőbb dolog azt volt, hogy sokkal több sátor, illetve asztal állt, mint az elmúlt években. Kíváncsian mentem közelebb, hiszen tudtam, hogy az idén különböző országokat mutatnak be az osztályok. Hogy őszinte legyek, az előző 2 évben csak a programokra mentem, a koncertekre és az előadásokra. Most viszont rögtön magával ragadtak az országok.


Udvari sátrak

Orosz könyvektől elkezdve a mexikói, amerikai, német kvízen át (amiket többé-kevésbé sikeresen megcsináltam és még ajándékot is kaptam) a különböző gasztronómiai különlegességig minden volt. A kedvencem a 200 Ft-os gyros és az amerikai sütik voltak.


Udvari sátrak

Volt egy asztal, ahol sütiket és limonádét lehetett venni, és a teljes befolyt összeget a Cseppkő gyermekotthonba utalják át.


Udvari sátrak

Szerintem fantasztikus ötlet volt, hogy legyen valami téma. Köszönjük a szervező osztályoknak és tanároknak.

Molnár Szabina












Legutóbbi cikkeink a rovatban

Pamela Anderson Band tanév after party

2025. június 12.

A Pamela Anderson Band 2025. június 11-i koncertje képekben.

Nemzeti Összetartozás Napja

2025. június 4.

A Nemzeti Összetartozás Napja az 1920-as trianoni békeszerződés aláírásának évfordulójára emlékező nemzeti emléknap. Június 4-ét, az 1920-as trianoni békediktátum napját az Országgyűlés a Nemzeti Összetartozás melletti tanúságtételről szóló 2010. évi XLV. törvényben nyilvánította a Nemzeti Összetartozás Napjává.

Eurodyssée 2025 – belga-magyar diákcsere az idei tanévben

2025. június 3.

Idén május 4-e és 12-e között láttuk vendégül belga vendégeinket Budapesten, akiknél mi is jártunk februárban.

Atomenergiáról mindenkinek

2025. június 2.

2025. május 29-én rendezték meg az „Atomenergiáról mindenkinek” című eseményt Dunaújvárosban, amin az Apáczai és a BMSZC Trefort Technikum tanulói közösen vettek részt. Az ő beszámolójukat lehet most olvasni.

Eredmények az OKTV döntőiről

2025. május 20.

A 2024/2025. tanév Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőiben elért eredményeink.