E-mail címek

A Meridiánon megjelentetett írások szerzőinek e-mail címe található meg itt. Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a leadott e-mail címeket nem frissítjük, így előfordulhat, hogy egyes levélcímek már nem léteznek. Továbbá azt se tudjuk garantálni, hogy az e-maileket a szerző rendszeresen olvassa.

A

Apáthy Réka: 19bbarl@apaczai.elte.hu

B

BaD.Bros: bad.bros@freemail.hu
Bagdi Sára:
Bakonyi Judit: bakonyi@apaczai.elte.hu
Bakó Anna: bakoannaa@gmail.com
Balla Edina: 06dbeaa@apaczai.elte.hu
Ballai Viola: ballai.viola@gmail.com
Baranya Ági: mandy101@vipmail.hu
Barát Noémi: noemibarat@gmail.com
Barna Richard: qtarantino@beer.com
Batta Zsófia:
Becze Ádám:
Berdó Emma: berdoemma@hotmail.com
Bérczes Virág: berczes.virag@gmail.com
Bernátné Vámosi Judit: bvjutka@apaczai.elte.hu
Bölöni Petra: mandula23@freemail.hu
Bujdosó Csenge: didsheep@maffia.hu

C

Czímer Krisztina: tyty@irj.hu

Cs

Csakurda Ágnes: agnes.cs@freemail.hu
Csiszár Gábor: bedivere@freemail.hu
Csökő Erika: 09dcse@apaczai.elte.hu

D

Diószegi Tamás: 06ddt@apaczai.elte.hu
Domokos Eszter:

F

Farkas Margit: farkasgitta@citromail.hu
Fejér Attila: fejerattila@gmail.com
Fekete Szandra: f.szandi@galamb.net
Feld István Márton: 06dfim@apaczai.elte.hu
Fenyvesi Csaba:
Forján Regina: regi@vnet.hu

G

Gál Krisztina: 06dgkr@apaczai.elte.hu
Garam Ágnes: garama@apaczai.elte.hu
Gócza Georgina: goczageorgina@freemail.hu
Gönczi Hajnal: ghv@t-online.hu
Gőgh Barbara: barbara.gogh@gmail.com
Guller Zsófia: gullerzso00@gmail.com

H

Hargitai Dóra:
Hegedűs Mónika: mmm4@freemail.hu
Hellner Balázs: spy@shiper.hu
Hubai Kata: catuska@gmail.com

I

Ilhundyl: oberzs@freemail.hu
Imrő Anita: 06dia@apaczai.elte.hu

J

Jankovics László: jankovics73@gmail.com
Jánosik Judit: jucijanosik@gmail.com
Jenei Erika: erika@apaczai.elte.hu
Jimbaran: jimbaran@freemail.hu
Juhász Zsófia: zsofesz96@freemail.hu
Junger Daria: daria@freemail.hu

K

Kain: anti-hero2@freemail.hu
Kalácska Szilvia: sylviakalacska@freemail.hu
Kalapos Eszter: cicamica669@gmail.com
Karkus Zsolt: karkus@apaczai.elte.hu
Katona Réka: rekatona@index.hu
Kirch Eszter: mancs1110@freemail.hu
Koncz Réka: tvmaci87@freemail.hu
Koppány Barbara: barbi.koppany@gmail.com
Koppány Gergő:
Kovács Laura: lorkakovacs@freemail.hu
Kovács Zsolt: 06dkzs@apaczai.elte.hu
Kriston Attila: attila.kriston1985@gmail.com

L

Leél-Őssy Ádám:
Lukács Ingrid: ingrid0726@citromail.hu

M

Méhes Barbara: mbee1@freemail.hu
Mészáros Gergely: alir@freemail.hu
Molnár Krisztina: nessy.tincsy@freemail.hu
Molnár Szabina: manocska96@gmail.com
Molnárné Illés Vanda: illesvanda@freemail.hu
Munkácsy László: munkacsy@apaczai.elte.hu
Murzsa Tímea:

N

Németh Csaba:

Ny

Nyerges Gábor Ádám: nadranyerges@freemail.hu

O

Ojala, Janka Sinikka: szinikka@gmail.com

P

Pákozdi Péter: ppeter@apaczai.elte.hu
Pálréti Orsolya: opalreti@gmail.com
Patai Bettina: vm.patai@axelero.hu
Pethő Mátyás: pethofamily@eircom.net
Pető Sándor: dza-281@primposta.com
Pintérné Czigler Éva: cziglerevi@gmail.com
Pirity Tamás Gábor: ptg@apaczai.elte.hu
Prekop Lívia:

R

Repkényi Dorottya: dorka.repkenyi@gmail.com

S

Seben Laura: 15padme@gmail.com
Semperger Attila: sempergera@freemail.hu
Dr. Siposs András: sipi@apaczai.elte.hu

Sz

Szabolcsi János: jszabolcsi@gmail.com
Szabó Marcell: sz.marci@freemail.hu
Szalai Rebeka: szalai.rebeka@gmail.com
Székely Péter: petiba@apaczai.elte.hu
Szekeres Zoltán: tanszz@apaczai.elte.hu
Szilágyi Barnabás: szilbarna@gmail.com
Szűcs Andrea Dóra: szucsandreadora@gmail.com

T

Tivolt Tímea: tantimea@apaczai.elte.hu
Tóth Attila: alison@apaczai.elte.hu
Töltési Anna: t-anna@freemail.hu

V

Vadász Georgina: gina.vadasz@hotmail.com
Valentinyi Andrea: valen1@freemail.hu
Vas Veronika: vera914@freemail.hu
Véssey Miklós: vmiki2300@gmail.com
Vilmos Liza: v.liz@freemail.hu

Z

Zirkuli Zsuzsa: tanzirk@apaczai.elte.hu
Zmák Tamás: zmak.tamas@chello.hu
Zólyomi Zsolt: zsoltzolyomi@gmail.com

Zs

Zsigmond Zsuzsanna: pesiba@freemail.hu

Aktuális események

2017. április 5.
LeS előadás – Szabó Gergely  

2017. április 10. –
   2017. április 12.

Apáczai Napok  

2017. április 12.
LeS előadás – Mautner Zsófia, Ürge-Vorsatz Diána  

2017. április 12.
Megemlékezés a holokauszt áldozatairól  

2017. április 13. –
   2017. április 18.

Tavaszi szünet  


Napló »


Legfrissebb kép

Menni fog? #apibackstage #apczai #apczaigimnzium #apczaigimi #api #meridin #meridinapaczai

Meridin (@meridianapaczai) ltal megosztott bejegyzs,




MERIDIÁN – az apáczaisok hírportálja
KÖZÖSSÉGI OLDALAINK:

 Facebook
 Twitter
 Instagram
 YouTube
ALMA MATER:


Impresszum | Médiaajánlat | Jogok | Adatvédelem | Technikai háttér
2002-2017 MERIDIÁN. Minden jog fenntartva. A weboldal tartalmának másodközlése, felhasználása csak a készítők engedélyével lehetséges.